Young Zerka apo Eri Dee? Ronela Hajati jep përgjigjen e papritur

20:46 | 17 Maj 2019

Ronela Hajati është vënë në siklet kur kishte para saj Young Zerkën dhe Eri Dee.

Ronela Hajati ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të mirë me të.

Në mesin e shumë opsioneve, Ronela para saj kishte emrin e Young Zerkës dhe Eri Dee (menaxherit të saj), meqë rast habiti me përgjigje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 5:30 mund të mësoni përgjigjen e Ronelës. /Lajmi.net/