ZYRTARE: Drita e shkarkon trajnerin – Lajmi.net
ZYRTARE: Drita e shkarkon trajnerin
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 12:08, 11 February 2019
Drita ka mbetur pa trajner.

Drita e ka shkarkuar nga posti i trajnerit Shpëtim Duro.

Pas eliminimit nga Kupa e Kosovës, skuadra gjilanase ka njoftuar se e ka shkarkuar trajnerin e tyre.

“Pas eliminimit nga kupa e Kosovës, dhe dalja nga objektivi i vetëm i klubit për këtë sezon, Shpëtim Duro ka ofruar dorëheqjen, gjë që është pranuar nga klubi bardhekaltër”, ka bërë të ditur Drita, shkruan lajmi.net.

“FC Drita e falënderon profesorin Duro për punën profesionale që ka bërë me klubin dhe i dëshiron shumë suksese”, thuhet më tutje në njoftim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO