Zyrtare: Simkan nënshkruan me Leipzig deri në vitin 2027

Mohamed Simkan ka nënshkruar kontratë të re me Leipzigun. Lajmin e bëri të ditur vetë skuadra gjermane, përmes një postimi në rrjetin social, Facebook. Simkan luan si mbrojtës dhe vlera e tij është diku rreth 28 milionë euro. Lojtari do të qëndrojë atje deri në vitin 2027. /Lajmi.net/

Sport

06/12/2022 16:26

Mohamed Simkan ka nënshkruar kontratë të re me Leipzigun.

Lajmin e bëri të ditur vetë skuadra gjermane, përmes një postimi në rrjetin social, Facebook.

Simkan luan si mbrojtës dhe vlera e tij është diku rreth 28 milionë euro.

Lojtari do të qëndrojë atje deri në vitin 2027. /Lajmi.net/